AK studio

Kosmetický salón AK Studio

Poslání našeho salónu bychom přirovnali k „denním lázním“, kde se snažíme spojit péči o obličej s péčí o tělo. Pod rukama zkušeného personálu si u nás za velmi příznivé ceny odpočinete, budete zkrášleni německou kosmetikou Janssen a získáte rady, jak správně pečovat o svou pleť. Mezi další služby našeho salónu patří péče o řasy (prodlužování, trvalá na řasy, barvení atd.), permanentní make-up, depilace teplým voskem, odstraňování mílii a mnoho dalšího.

 

 

 

 

 

 

V péči o ruce nabízíme manikúru, P-shine, aplikaci umělých nehtů nebo jejich zdobení. Nově jsme rozšířily služby i o suchou pedikůru.

Z odbornějších procedur bychom rádi představili laserové ošetření, kyslíkovou oxygenoterapii nebo diamantovou vakuovou mikrodermabrazi.

 

 

 

 

 

 

V nabídce masáží můžete vybírat z klasické masáže a masáže s lávovými kameny. Úspěšně také bojujeme proti celulitidě a to za pomocí přístrojů vacupress a přístrojové lymfodrenáže, které doplňují ucelený anticelulitidní program (zábaly a masáže).

V neposlední řadě se u nás můžete do bronzova opálit ve vertikálním turbosoláriu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samozřejmě u nás najdete i prodej pěstící a dekorativní kosmetiky, drobných předmětů, šperky Swarovksi, componenty, bižuterie, prodej nealko nápojů a výborné kávy.

Cílem našeho studia je nabídnout vám nejen odborné ošetření a rady, ale také pocit přátelského a příjemného prostředí, do kterého se budete vždy těšit a rádi vracet. Většina našich zákaznic odchází nejen krásných, ale i a spokojených s úsměvem na rtech :)

Přejete-li si udělat něco pro své zdraví a krásu a odpočinout si alespoň na chvilku od každodenního stresu, přijďte k nám!

Otevírací doba (vztahuje se pouze na provoz solária, ostatní služby jsou jen na objednání 267 713 008 a mohou být i v jiných hodinách):
Pondělí: 09 – 19 hod.
Úterý: 09 – 19 hod.
Středa: 09 – 19 hod.
Čtvrtek: 09 – 19 hod.
Pátek: 09 – 17 hod.
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Kontakt:
Nové náměstí 1370/11
Praha 22 – Uhříněves (mezi kavárnou Café 22 a českou poštou)
Tel.: 267 713 008
E-mail: info@akstudio.cz
Web: www.akstudio.eu

 

Těšíme se na vaši návštěvu,
kolektiv AK Studia