Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika hned od 12 českých výrobců (tušili jste, že u nás vzniká takové množství produktů?) k objednání u Ireny Farářové (Bylinky od Irenky, GSM: 775 702 555, e-mail: bylinkyodirenky@email.cz). Za nedlouho bude možné objednat ji i přes e-shop. Nyní je sortiment na mimibazaru.

Kosmetika z kozího mléka La Chévre – řady ÉPIDERME – základní výživa a ochrana pleti. Dostatečně široká řada vhodná pro péči o bezproblémovou pleť od 18 let, kdy už je možné účinně ovlivnit dobrý stav pleti.

SYMBIO – nová energie pro pokožku bez syntetických emulgátorů a konzervačních látek. Ucelená řada přípravků s multifunkčním účinkem a obsahem čerstvých buněk ovoce a zeleniny pro intenzivní hydrataci, ochranu pleti. Je vhodná pro všechny věkové kategorie pro ženy i muže. Péče bez syntetických chemických emulgátorů a konzervačních látek.

Embellir – péče o krásu celého těla. Zajišťuje péči o krásu celého těla s využitím blahodárných účinků kozího mléka, výtažků rostlin a mořských řas.

Tout-Petit – péče o dětskou pokožku od kojeneckého věku. Obnova ochranného kožního filmu a stabilizace povrchového pH s vůní čerstvých malin

Kosmetika Nobilis Tilia – obličejové masky, bylinné krémy a gely, pleťová mléka a vody, hydrofilní mycí oleje, sprchové gely, koupelové, tělové a masážní oleje, dětská a těhotenská kosmetika

Kosmetika Manufaktura – sprchové gely s vřídelní solí, karlovarská koupelová sůl, kosmetika z mrtvého moře

Bylinková mýdla z Mýdlárny RUBENS a od firmy KOSSUTH (ta nabízí i dárkové balíčky)

Kosmetika a doplňky stravy, včetně bylinných sirupů TOPVET

Léčivé masti, výluhy z bylin, bylinné extrakty a gemmoterapeutika od firmy NADĚJE – Mgr. Jarmily Podhorné

BIOGENA – bylinné koupele, vynikající čaje a doplňky stravy

Kosmetika z včelích produktů a bylinné medy PLEVA

Dresdner Essenz – aromatické bylinné koupele, masážní oleje, uhličité koupele, BIO koupele

 

Veškerá kosmetika je od českých firem (kromě Dresdner Essenz), přírodní a dermatologicky pečlivě testovaná.