Divadlo U22 podzim 2013

út 22.10.2013 od 19.00

MARIAN VOJTKO – koncert                   

Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na koncert operního, operetního a muzikálového zpěváka Mariana Vojtka. Úspěšný, umělecky všestranný a oblíbený zpěvák je držitelem Ceny Thálie 2010 v oboru muzikál, opereta nebo jiný hudebně dramatický žánr. Cenu získal za hlavní roli Barona Prášila ve stejnojmenném muzikálu Zdeňka Bartáka.

Jako host koncertu vystoupí nevidomá zpěvačka Monika Mašková. Monika Mašková se věnuje převážně opernímu a muzikálovému zpěvu v rámci benefičních a vánočních koncertů.

V průběhu večera se můžete těšit na populární písně, operní i muzikálové hity.

cena vstupenek: 390,- Kč / 350,- Kč

 

Listopad 2013

út 5. 11. 2013 v 19.30

JO, NENÍ TO JEDNODUCHÉ / Divadlo Palace                       

autor: Jean-Claude Islert

režie: Petr Hruška

hrají: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Monika Timková, David Punčochář, Karolína Krajčová

Francouzská konverzační komedie o tom, jak může dopadnout doučování matematiky pod peřinou. Čím je muž starší, tím mladší je jeho druhá žena… „Zamilovat se  je vroucné přání vypadat mladší ve stáří a starší v mládí.“

cena vstupenky: 380,-

čt 7. 11. 2013 v 19.30

SPIRITUÁL KVINTET   –  koncert                                        

hrají a zpívají:  Zdenka Tichotová, Veronika Součková, Jiří Holoubek, Dušan Vančura, Jíří Cerha, Jiří Tichota, Pavel Peroutka

Spirituál Kvintet je jedna z prvních českých folkových skupin, byla založena v roce 1960. Stála na pódiích spolu s Pete Seegerem, prezidenty Václavem HavlemG. H. W. Bushem, hrála pro prezidenta Billa Clintona a první dámy mnoha států při jejich návštěvách v Česku.

cena vstupenky: 380,-

ne 10. 11. 2013 v 15.00

O VODNÍKU  Z ČERTOVKY / Divadlo Cylindr  – představení pro děti        

scénář a režie: Iveta Dušková

hrají: Agáta Dušková / Klára Jakoubková, Pavla Drtinová / Ludmila Hroudová, Kamil Švejda, Pavel Kryl, na kytaru doprovází: Jana Steidl-Kindernayová

Podle staré pražské legendy, žije v potoce Čertovka vodník Vrbina. Chcete se s ním setkat? Tak si přijďte poslechnout jeho vyprávění. Je o velké lásce sirotka Aničky a mladého vodníka Vlnky, také o zlé tetě a kouzelném puškvorcovém elixíru.

cena vstupenky: 90,-

st 13. 11. 2013 v 19.30

ŽENY PŘEŽIJÍ / Studio DVA                                            

autor: Arnold Wesker

režie: Darina Abrahámová

hrají: Vojtěch Kotek , Anna Šišková /Zuzana Mauréry, Jana Krausová, Jitka Schneiderová /Gabriela Míčová

Jsou tři a pojí je jedno přátelství. Energická podnikatelka Minerva, kterou před lety opustil manžel, ale ona to zvládá víc než dobře… Decentní intelektuálka Mischa, která nedávno opustila manžela a myslí si, že to zvládá… A přitažlivá Claire, kterou kvůli politické kariéře právě opustil milenec a je jasné, že to nezvládá. Tři dámy se setkají na nóbl večeři. Mají šarm, styl, inteligenci, zkušenosti a snaží se mít i pravdu. A vůbec jim v tom nebrání přítomnost mladého muže, který střídavě hraje partnery všech tří. A protože Angličané mají důvtip v krvi, na závěr nemůže nepřijít i překvapující pointa. Skvělá konverzační hra z pera významného britského dramatika poprvé v českém překladu nabízí inteligentní humor a originální pohled do ženského světa. Divadelní menu, které bude fajnšmekrům určitě chutnat.

cena vstupenky: 380,-

st 20. 11. 2013 v 19.30

POSLEDNÍ ROMANCE / Divadlo Ungelt

autor: Joe DiPietro

režie: Petr Slavík

hrají: Alena Vránová, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Jan Bochňák

Americká hra o lásce, na kterou není nikdy pozdě. Úsměvný i bolavý příběh tří starších lidí. Jeden z největších hitů současné evropské divadelní scény nabízí tři výjimečné příležitosti třem hereckým osobnostem.

cena vstupenky: 380,-

ne 24. 11. 2013 v 18.00

VRÁTILA SE /ochotnický spolek PRÁVĚ ZAČÍNÁME

režie: Iva Ptáčková a Klára Šimicová

hrají: Jiří Špaček, Jana Sůvová, Michal Klich, Michal Král, Zdena Víznerová, Eva Bartoňová, Stanislav Tomek, Renata Sýkorová a Ondřej Krásný.

Pouto lásky mezi rodiči a dětmi může být někdy velmi silné. Zvláště pak mezi matkou a synem, kteří žili dlouhá léta ve společné domácnosti bez otce. Kde je ale hranice mezi jejich životy a kam lze až zajít z důvodu „mateřské lásky“? Naše hraje úsměvná i dojemná a popisuje mateřskou lásku až za hrob …

cena vstupenek: 100,-

st 27. 11. 2013 v 19.30                 

VLADIMÍR MIŠÍK & ČDG   –   komorní koncert                    

Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od 60. let 20. století. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí. Vedle domovské kapely ETC… brázdí V. Mišík podia menších klubů také s akustickým triem zvaným ČDG, nebo-li Čuďákem. Sestava tria vychází ze současných či bývalých členů kapely ETC a je vždy proměnlivá – různé je tedy i nástrojové obsazení a tudíž i hudební aranže. Základní osou jsou však nezaměnitelné písně Vladimíra Mišíka.

cena vstupenek: 250,-

čt 28. 11. 2013 v 19.00

TŘI NA LAVIČCE                                                            

autor: Aldo Nicolaj

režie: Pavel Háša

hrají: Petr Nárožný, Květa Fialová, Ladislav Trojan

Trochu veselé, trochu smutné, jako v životě a skvělý herecký koncert.
Touha po dobrodružství je v každém z nás, bez ohledu na věk. Bručoun Silvestr
a rezignovaný Luigi se připravují jako za klukovských let na dlouhou cestu, daleko
od domova. Na scénu ale vstoupí bývalá učitelka, slečna Ambra.

cena vstupenky: 350,-