Přírodní fytokosmetika

TianDe je unikátní přírodní kosmetika a produkty pro zdraví, která je vyráběná dle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje. Produkty obsahují vysoké procento přírodních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí na organismus. Svým složením i technologií je tato fytokosmetika srovnatelná s velmi luxusními kosmetikami za tisíce korun, TianDe je ale pro nás za dostupnou cenu.

Při správném používání těchto produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Vysoká kvalita našich produktů TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2000.

 

Co v TianDe najdete?

Můžete se rozhlédnout po řadách přípravků na obličej i tělo. Najdete zde vše, co pro svou krásu potřebujete – krémy, masky,  tonika, čistící emulze, peeling na pleť i tělo, sprchové gely, šampóny a balzámy na vlasy, ale i něco navíc…

Můžete si zvolit detoxikační program pomocí náplastí na nohy, který podpoříte bylinným čajem a tělovou solí.

Ženy, pokud máte gynekologické potíže či bolestivou menstruaci, i pro vás má TianDe řešení – účinné bylinné vložky v několika řadách – stačí si vybrat.

Z produktů TianDe pro zdraví si můžete vybrat ze široké škály: od bylinkového čaje, zubní pasty přes detoxikační náplasti, fytogely a fytonáplasti až po byliné dámské vložky.

V klidu a pohodlí domova se nechte hýčkat úžasnými produkty jako ve welness. Koupelové soli, peelingy a masky na tělo umí rozmazlovat! Dopřejte si pro sebe to nejlepší.

 

Ráda Vám poradím :-)

 

Irena Farářová

tel: 604 170 252

e-mail: bylinkyodirenky@email.cz

facebook: https://www.facebook.com/BylinkyodIrenky/

internetové stránky: http://tiande.eu/~gOavI